مراسم شبی با تالکین

  • زمان : ۱۳۹۳/۶/۱۰ ه‍.ش.،‏ ۱۹:۳۰
  • نمایش : ۲٬۱۳۰ دفعه
  • موضوع : اخبار

به بهانه‌ چهل و یکمین سالگرد درگذشت ج.آر.آر تالکین، جمعه ۱۴ شهریور مراسمی با حضور مترجمان برجسته آثار وی، «مراد فرهادپور» و «رضا علیزاده» با همکاری اعضای «سایت آردا» و «گروه ادبیات گمانه‌زن (آکادمی فانتزی)» در محل «شهر کتاب پارس» برگزار می‌شود.

 

در این مراسم «مراد فرهادپور» و «رضا علیزاده» پیرامون جهان داستانی ج.آر.آر تالکین سخن خواهند گفت و سپس نشست پرسش و پاسخ برگزار می شود. در حاشیه این مراسم جشن سالگرد ده‌سالگی وب‌سایت آردا و برسی تاریخچه‌ی فعالیت اینترنتیِ فارسی زبان در این زمینه در نظر گرفته شده است.


مرادفرهادپور اولین بار «درخت و برگ» شامل سه داستان خیال‌پردازانه از تالکین را به فارسی برگرداند که توسط نشر طرح نو منتشر شده‌است. رضا علیزاده نیز سه گانه ارباب حلقه ها، هابیت، سیلماریلیون، نارن ای هین هورین، قصه‌های ناتمام نومه نور و سرزمین میانه را به فارسی ترجمه کرده که همه آنها توسط نشر روزنه طی سالهای اخیر منتشر شده است.

درانتهای این نشست مراسم امضای کتاب توسط رضاعلیزاده و مرادفرهادپور در شهرکتاب پارس برگزار می شود و همه کتاب های موجود در شهر کتاب با ۲۰ درصد تخفیف به علاقه مندان عرضه خواهد شد.
از همه علاقمندان به آثار ادبیات فانتزی، خصوصا مجموعه کتاب‌های تالیکن دعوت می شود که در روز جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ از ساعت ۶ تا ۸ بعد از ظهر، در محل شهر کتاب پارس میهمان این گردهمایی باشند.

 آدرس: اتوبان تهران- کرج، گرمدره، پارک آبی پارس، مرکز خرید اکواگالریا (برای دیدن نقشه در ابعاد بزرگ‌تر روی آن کلیک کنید).

 

 

مسیر دسترسی از طریق مترو: برای رسیدن به شهرکتاب از طریق مترو، در ایستگاه اتمسفر از خط ۵ پیاده شده و در درب ایستگاه مترو، تاکسی‌های به مقصد پارک‌آبی‌پارس را جستجو کنید (برای دیدن نقشه‌ی مترو در ابعاد بزرگ‌تر روی آن کلیک کنید).

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه