دشمن مملکت

  • زمان : ۱۳۸۵/۷/۳ ه‍.ش.،‏ ۱:۰۵
  • نمایش : ۲٬۹۴۵ دفعه
  • موضوع : برگردان

کارت را وارد کنید.

شماره رمز را وارد کنید...

روز به خیر آقای هالدمان، به "شبکه اغذیه"، راهنمای خرید کامپیوتری و خوش برخورد خودتان، خوش آمدید. ما اینجا در "سوپرمارکت مام ‌اند پاپ"، مفتخریم که با نهایت مسرت اعلام کنیم بسیاری از اقلامی که شما بر اساس سوابق ما، به طور معمول از فروشگاه ما در خیابان اصلی خریداری می‌نمایید، به صورت ویژه و با تخفیف عرضه می‌شود.

آبجو سبُک تکزاس که شما به طور متوسط هفته‌ای 3.7 بسته مصرف می‌کنید، بسته‌ای 35 سنت ارزان‌تر از قیمت‌های ارزان معمول ما قیمت خورده است. به این ترتیب برای شما، مشتری گرانقدر، امکان 67.34$ صرفه جویی در سال فراهم می‌آید.

ما اینجا در سوپر مارکت مام ‌اند پاپ متوجه شدیم که شما سیگار کشیدن را بعد از مدت 2.3 سال شروع کرده‌اید. از شما به خاطر انتخاب آگاهانه‌تان تشکر می‌کنیم. دوست داریم شما خمیر‌دندان انتخابی ما را به دقت مد نظر قرار دهید و به جای مارک "بالاتراز درخشندگی" از مارک "تمیزش کن"، یک خمیر‌دندان استثنایی که به خصوص برای سیگاری‌هایی مثل شما طراحی شده است، استفاده کنید. البته، کمی گران‌تر است، ولی آیا شما بیشتر احساس راحتی و اعتماد به نفس نخواهید کرد وقتی بدانید آن لکه‌های نفرت‌انگیز نیکوتین دیگر باعث شرمندگی شما در جمع نخواهد شد؟ در حالی که مشغول ارزیابی این مساله هستید، ما انواع مختلف آب‌نبات‌های ضد سرفه موجود در قفسه‌ی کناری را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با توجه به پرونده‌های ما، آقای هالدمان، شما قرار بوده دو هفته پیش خوراک ماهی بخرید. صمیمانه امیدواریم اتفاق ناگواری برای حیوانات خانگی دلبند شما نیافتاده باشد. اگر این طور است، آیا می‌توانیم توصیه کنیم برای جایگزینی آن‌ها، سری به "دنیای شگفت انگیز حیوانات خانگی" بزنید؟

با بردن نام "شبکه اغذیه" هنگام خرید، از 5% تخفیف بهره‌مند شوید.

کارت را وارد کنید.

شماره رمزتان را وارد کنید...

آقای هالدمان، یک ماشین سرحال ماشینی است که خوب تنظیم شده باشد. سوابق خدماتی ما نشان می‌دهند که زمان تنظیم موتور و تعویض روغن فرا رسیده است. با مسافت متوسط 1872.45 مایل رانندگی در هر ماه، تایرهایی که ما سپتامبر پیش به شما فروختیم، تا به حال باید ساییده شده باشند. اگر شما به امنیت خود اهمیتی نمی‌دهید، لطفا به جان کسانی که دوستشان دارید و به سرنوشت عابرین بی‌گناهی فکر کنید که اگر تایرهای جدید را به زودی از ما نخرید، احتمالا دچار تبعات تصادفی فاجعه آمیز خواهند شد. برنامه " پرداخت اس.ال.او" ما، راه آسان و در دسترس پرداخت تعبیه شده در کیف جیبی‌تان را فراموش نکنید. این برنامه تقریباً هرکسی را قادر می‌سازد چرخهای جدید بخرد و در اتوبان‌های زندگی، با اطمینان از سواری روی بهترین و امن‌ترین تایرها، صفیر کشان براند! [در استفاده از خدمات ذکر شده،] ممکن است محدودیت‌هایی اعمال شود.

کارت را وارد کنید.

شماره رمزتان را وارد کنید...

به "چک-آپ پزشکی" خوش آمدید آقای هالدمان. ما متوجه شدیم که مصرف آسپرین شما بالاست. این مساله، همراه با افزایش قابل مشاهده آنتی اسیدها، ما را اینجا در "چک-آپ پزشکی" خیلی نگران کرده است. شاید بهتر باشد شما دکتر فوت را در اولین فرصت ملاقات کنید. انواع مختلف داروهای آرامبخش این روزها در بازار وجود دارند، و ما خیلی خوشحال می‌شویم که نسخه ایشان را به نسخه‌ی همیشگی شما اضافه کنیم.

ما آماده خدمت به انبوه مشتریان کامیاب خود هستیم و از ارائه‌ی خدمات به شما احساس غرور می‌کنیم.

کارت را وارد کنید.

شماره رمز خود را وارد کنید...

درخواست شما برای امانت بین کتابخانه‌ای پردازش شده است آقای هالدمان. ما کتاب "تروریسم در گذر زمان" را در قفسه رزرو خود برای شما نگه داشته‌ایم. متاسفانه ما در پیدا کردن نسخه‌ای از کتاب "راهنمای آنارشیست‌ها" دچار تأخیر شده‌ایم. هر گاه به دستمان برسد به شما اطلاع خواهیم داد. از شما به خاطر استفاده از سیستم "کتاب یابِ تلفنی"، یکی از امکانات متعدد کاربر- دوستانه سیستم کتابخانه شهر شما، متشکریم.

کارت را وارد کنید.

شماره رمز خود را وارد کنید...

لطفا به افزایش مقدار حق بیمه اتوموبیل‌تان در پیوست توجه کنید آقای هالدمان. هر چند بر اساس سوابق ما، شما به عنوان یک راننده مطمئن در نظر گرفته می‌شوید، ما متوجه شده‌ایم که شما مقدار نامناسبی آبجو مصرف می‌کنید و نتوانسته‌اید اتوموبیل‌تان را در شرایط بهینه نگه دارید. این مساله، همراه با تصمیم تأسف بار شما مبنی بر از سر گرفتن استعمال دخانیات، برای ما راهی باقی نگذاشته به جز افزایش حق بیمه‌ی شما. در صورت داشتن هر گونه سوالی، می‌توانید با شماره 800 ما بوسیله‌ی هر تلفن مجهز به سیستم شماره‌گیری تُن تماس بگیرید.

کارت را وارد کنید.

شماره رمز خود را وارد کنید...

سوابق ما نشان می‌دهند که از زمان چک‌آپ سالیانه دهان و دندان شما گذشته است آقای هالدمان. ما برای شما در تاریخهای 8ام، 15ام و 21ام ماه قبل یادآورانه‌هایی فرستادیم که هنوز از سوی شما پاسخ داده نشده است. واقعاً، آقای هالدمان، دندان‌های شما مهمترین عضو بدن‌تان هستند، و شما اصلا با نادیده‌گرفتن یادآورانه‌های ما، در حق خود خوبی نمی‌کنید. رک و راست اگر شما طبق رویه‌های توصیه‌شده‌ی بهداشت دهان و دندان عمل نکنید، ما مسئول [سلامت] دهان شما نخواهیم بود.

کارت را وارد کنید.

شماره رمز خود را وارد کنید...

مشتری عزیز [client name=] آقای هالدمان، بانک اطلاعاتی ما اینجا در "دنیای شگفت انگیز حیوانات خانگی" نشان می‌دهد که برای [pet type =] ماهی قرمزهای شما با نام‌های [pet name #1=] هاید و [pet name #2=] زکه زمان آن رسیده که مراقبت‌های پزشکی سالیانه خود، [treatment #1=] واکسن هاری و [treatment #2==] تمیز کردن باله‌ها، را دریافت کنند. لطفاً گرفتن وقت را به تعویق نیندازید، زیرا این‌ها رویه‌های واجب و مهمی هستند. هنگام خریدن خوراک ماهی در [Info Exchange Member =] سوپر مارکت مام‌اند پاپ، با بردن نام ما از 25 سنت تخفیف برخوردار شوید.

***خطا***

***پاک شدن پیغام. ارسال دوباره***

مشتری عزیز آقای هالدمان، بانک اطلاعاتی ما اینجا در "دنیای شگفت انگیز حیوانات خانگی" نشان می‌دهد که برای ماهی قرمزهای شما با نام‌های هاید و زکه، زمان آن رسیده که مراقبت‌های پزشکی سالیانه خود، واکسن هاری و تمیز کردن باله‌ها، را دریافت کنند. لطفا گرفتن وقت را به تعویق نیندازید، زیرا این‌ها رویه‌های واجب و مهمی هستند. هنگام خریدن خوراک ماهی در سوپر مارکت مام‌اند پاپ، با بردن نام ما از 25 سنت تخفیف برخوردار شوید.

کارت را وارد کنید.

شماره رمز خود را وارد کنید...

آقای هالدمان! بعضی نشانه‌ها در کامپیوتر اصلی، باعث جلب توجه ما، دراداره پلیس، به شما شده‌اند. دوست داریم در مورد چند چیز با شما صحبت کنیم.

منابع ما نشان می‌دهند که شما الان چند سال است که از طریق صندوق پستی، نامه دریافت می‌کنید. مطمئنا شما درون یک صندوق پستی زندگی نمی‌کنید. لطفاً آدرس واقعی فیزیکی خود را به ما ارائه دهید. مطالعات نشان داده‌اند که دارندگان حقیقی (در مقابل حقوقی) این صندوق‌ها، معمولاً در پنهان شدن پشت صندوق‌های پستی، انگیزه‌های فراتر [از آنچه به نظر می‌رسد] دارند.

تماس‌های متعدد به تلفن لیست نشده‌ی خانه شما روشن کرده است که شما از یک منشی تلفنی استفاده می‌کنید. به خوبی دانسته شده است که افرادی که از چنان تجهیزاتی بهره می‌برند، تقریباً همیشه اطلاعاتی را پنهان می‌کنند، به خصوص کسانی که شماره‌شان در لیست وجود ندارد.

مقادیر واریز شده به حساب شما در ماه می‌(26.50$) و دسامبر(42.25$) سال گذشته، به صورت وجه نقد بوده‌است. لطفا توضیح دهید که این پول‌ها از کجا آمده است. بانک‌های محلی بیشترین همکاری را داشته‌اند و به ما خطر احتمالی پولشویی را گزارش کرده‌اند. شما همچنین در سال گذشته دو چک را از مجله "آنالوگ" به حسابتان واریز کرده‌اید. ما علاقه‌مندیم که بدانیم با استناد به چه دلایل و مدارکی شما می‌توانید ثابت کنید که مؤسسه‌ی ذکر شده، یک نشریه قانونی است و پوششی برای یکی از کارتل‌‌های مواد مخدر در جنوب امریکا نیست.

در سوابق ما، نام شما به دلیل سوء مصرف مواد ثبت شده است (آبجو، نیکوتین و کافئین). شما مشترک 17 مجله گوناگون هستید، که تعدادی از آن‌ها (پلی بوی، پنت‌هاوس، آنالوگ) باید حداقل گفته شود که مطالب مشکوکی دارند. شما با استفاده از اتومبیل‌تان بدون سرویس مناسب، کاری که البته هر شهروند خوبی به عنوان یک وظیفه انجام می‌دهد، گستاخانه به امنیت عمومی بی‌توجهی می‌کنید. به عنوان یک نویسنده داستانهای علمی تخیل، علاقه غیر عادی شما – که توسط سوابق کتابخانه تایید شده – به شیطان پرستی، ادراک فرا حسی و آبجو خانگی می‌تواند اخلاقاً مورد پرسش قرار گیرد، زیرا این علاقه می‌تواند مقاصد مجرمانه داشته باشد.

به طور خلاصه، آقای هالدمان، سوابق شما با تمام سوابق جمع‌آوری شده‌ی اقدامات مجرمانه انطباق دارد، از استنکاف از پرداخت جریمه توقف غیر مجاز گرفته تا اقدام به قتل عام. برای پاسخ دادن به این سؤالات، لطفا با خط ویژه ما در ساعات بین 8 صبح تا 5 بعد از ظهر با استفاده از یک تلفن استاندارد مجهز به شماره‌گیر تُن تماس بگیرید.

در غیر این ‌صورت، ما مجبوریم که یک مأمور به صندوق پستی شماره 12123 بفرستیم تا شخصاً از شما بازجویی کند.

کارت را وارد کنید.

شماره رمز خود را وارد کنید....

از شما به خاطر درخواست خدمات بین کتابخانه‌ای متشکریم، آقای هالدمان. ما یک کپی از "مواد منفجره قوی برای تفریح و استفاده" برای شما در قفسه رزرو خود داریم. کپی درخواستی شما از "راهنمای آنارشیست‌ها" هم رسیده است. از شما به خاطر استفاده از سرویس"کتاب یابِ تلفنی" تشکر می‌کنیم. روز خوشی داشته باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی