ریچل مک‌آدامز به گروه بازیگران فیلم دکتر استرنج پیوست

  • زمان : ۱۳۹۴/۶/۲۳ ه‍.ش.،‏ ۲۰:۵۷
  • نمایش : ۳٬۷۴۵ دفعه
  • موضوع : اخبار

ریچل مک‌آدامز (Rachel McAdams) که اخیراً در فصل دوم سریال کارآگاه واقعی به ایفای نقش پرداخته بود به تیم بازیگران یکی از بحث‌برانگیزترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، دکتر استرنج پیوست.

فیلمی که قرار است در سال 2016 و به‌عنوان یکی از فیلم‌های فاز سوم دنیای سینمایی مارول به نمایش درآید.

فیلم دکتر استرنج بر مبنای شخصیت استیون ونسنت استرنج ساخته شده است که قرار است نقش او را بندیکت کامبربچ بازیگر شناخته‌شده نقش‌هایی چون شرلوک، خان در پیشتازان فضا، اسماگ اژدها در هابیت، استفان هاوکینگ در فیلم هاوکینگ بی‌بی‌سی و آلن تورینگ در بازی تقلید، ایفا کند.

همچنین پیش‌تر حضور تیلدا سوینتون برای ایفای نقش مرشد و مربی باستانی دکتر استرنج در فیلم (The Ancient One) تائید شده بود.

فیلم‌برداری دکتر استرنج در نوامبر امسال آغاز می‌شود و زمان اکران آن برای 6 نوامبر سال 2016 تعیین‌شده است.

استیون استرنج داستان پزشک و متخصص جراح مغز و اعصابی است که در یک حادثه رانندگی دست‌هایش آسیب می‌بیند و به دنبال درمان دست‌های خود پس از بی‌نتیجه ماندن همه راه‌های معمول به سراغ دنیای باستانی جادو می‌رود و درروند داستان به قدرتمندترین جادوگر دوران بدل می‌شود.

او بعد از تغییرش نه‌تنها توان جادوگرش را به اوج می‌رساند که در میان ابعاد جهان‌های مختلف سفر می‌کند و برخی از قدرت‌هایش ریشه در دنیایی با ابعاد دیگر دارد.

اهمیت دکتر استرنج – که گفته می‌شود نسخه سینمایی آن فیلمی تاریک‌تر نسبت به بقیه فیلم‌های مارول خواهد بود – به این برمی‌گردد که به معرفی دکتر استرنج دنیای جادو نیز به دنیای سینمایی مارول وارد می‌شود. تاکنون در این دنیای سینمایی مخاطبان با قهرمانان زمینی و موجودات و قهرمانان فضایی (به‌طور خاص در نگهبانان کهکشان) روبرو شده‌اند و این بار جادوگران و نیروهای ماورا طبیعه نیز وارد بازی می‌شوند و قطعاً بخش‌هایی از داستان در فضای میان ابعادی جهان‌ها خواهد گذشت.

در فیلم تور و همچنین در فیلم مرد مورچه‌ای سرنخ‌ها و اشاره‌هایی به دکتر استرنج وجود داشت ولی مشخص‌ترین اشاره به او در فیلم‌های دیگر مارول در کاپیتان آمریکا، سرباز زمستان بود که نام او ازجمله هدف‌هایی بود که هایدرا – سازمان شیطانی بازمانده از آلمان نازی که در دل شیلد رشد کرد- قصد نابودی او را داشت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه