حضور دارث ویدر در آخرین برنامه جان استوارت

  • زمان : ۱۳۹۴/۵/۱۷ ه‍.ش.،‏ ۲۲:۱۱
  • نمایش : ۱٬۰۴۳ دفعه
  • موضوع : اخبار

برنامه دیلی شو با جان استوارت پس از 16 سال فعالیت مداوم شامگاه پنج شنبه به کار خود پایان داد. 

جان استوارت با این برنامه سبک جدیدی در برنامه های طنز سیاسی ایجاد کرده بود و در آن با استفاده از روش های روزنامه نگاری و به خصوص بررسی ادعاها سعی در آشکار کردن تناقض گویی‌های سیاست‌مداران و همچنین آشکار کردن ضعف‌های رسانه‌های بزرگ در مواجهه با داستان‌های سیاسی داشت. در سال‌های اخیر برنامه او به یکی از اصلی‌ترین مراجع مرور اخبار برای نسل جوان ایالات متحده تبدیل شده بود و از دل برنامه او افرادی مانند استفان کولبرت، مجری سابق برنامه گزارش کولبرت که از ماه آینده جایگزین دیوید لترمن در شبکه سی بی اس خواهد شد و حان اولیور ظهور کردند. 

در آخرین قسمت برنامه جان استوارت گروهی از گزارشگرانی که در طی 16 سال گذشته او را همراهی کرده بودند یک به یک وارد صحنه شدند و چند ثانیه ای با او گپ زدند تا آخرین برنامه او را جشن بگیرند. 


در بین این گزارشگران قدیمی دارث ویدر نیز با عنوان گزارشگر ارشد امور شیطانی ظاهر شد و به  جان استوارت به دلیل این که یک بار دیک چنی، معاون سابق ریاست جمهور آمریکا را با او مقایسه کرده بود شکایت کرد. 
او در این قطعه کوتاه به استوارت گفت: «چیزی به نام نیمه تاریک وجود دارد و بسیار دور تر از آن  چیزی است که دیک چنی به آن متعلق است.»

جان استوارت یکی از علاقه‌مندان جدی دنیای جنگ‌ستارگان بود و بارها از اشاره‌هایی به این جهان استفاده کرده بود. در آخرین اپیزود همچنین دوست و همکار قدیمی او استفان کولبرت که یکی از هواداران جدی دنیای ارباب حلقه‌ها است، جان استوارت را به فرودو بگینز و خود را به سم تشبیه کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه