اولین تریلر رسمی از غرور و تعصب و زامبی‌ها

  • زمان : ۱۳۹۴/۷/۱۹ ه‍.ش.،‏ ۱۰:۱۸
  • نمایش : ۴٬۳۰۹ دفعه
  • موضوع : اخبار

یک رمان کلاسیک درباره‌ی عشق و زندگی یک زن جوان هم ممکن است با وجود چند تایی زامبی مهیج‌تر شود. اگرچه عاشقان ادبیات والا و طرفداران جدایی ادبیات جریان اصلی از ژانر ممکن است از تصور درگیر شدن لیزا بنت و خواهرانش با زامبی‌ها  روی در هم بکشند و از این تلفیق خوششان نیاد، ولی قاعدتا آن‌ها که ادبیات را جدا از هر گونه برچسب و تقسیم‌بندی دوست دارند و یا طرفدارهای پر و پا قرص ژانر احتمالا از این ایده خوششان بیاید.

«غرور و تعصب و زامبی‌‌ها» یک مش‌آپ پرودی نوشته‌ی سث گراهام گرین بر اساس رمان کلاسیک جین آستین به نام «غرور وتعصب است»(mashup به اثر ادبی می‌گویند که از یک اثر ادبی موجود استفاده می‌کند و آن را با عناصر ژانری دیگر، برای مثال وحشت تلفیق می‌کند و یک اثر دیگر خلق می‌کند). سث گراهام گرین، این کتاب را اثر اشتراکی خودش و جین آستین معرفی کرده.

در اولین تریلر رسمی منتشر شده، لیزابنت و خواهرانش را می‌بینیم که در یک ستینگ کاملا ویکتوریایی و کلاسیک هستند، با لباس‌های کلاسیک آن دوران. راوی از این صحبت می‌کند که یک زن برای موفقیت باید چه خصوصیاتی داشته باشد، با محبت باشد و کتاب بخواند و موفق باشد و همین‌جا است که با یک زامبی رو به رو می‌شویم و متوجه می‌شویم در این دنیای کلاسیک زن‌ها باید بتوانند از پس هیولاها هم بربیایند.

مت‌اسمیت، یازدهمین دکترهو در نقش آقای کالینز بازی می‌کند، سم رایلی در نقش آقای دارسی و لنا هیدیِ گیم‌آف ترونز(ملکه سرسی) هم در نقشی که هنوز مشخص نشده.  از آن‌چه در این تریلر می‌بینیم، این زن‌ها هستند که خنجر به دست به نبرد با زامبی‌ها می‌روند.

تریلر رسمی منتشر شده‌‌ی فیلم:

 

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه