دکتر استرنج در بازار کاتماندو

  • زمان : ۱۳۹۴/۸/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۲۰:۵۲
  • نمایش : ۵٬۷۱۲ دفعه
  • موضوع : اخبار

دکتر استرنج، جادوگر اعظم دنیای کمیک های مارول اکنون قدم به سینما گذاشته است. از چند سال پیش شایعاتی مبنی بر ساختن فیلمی بر مبنای شخصیت دکتر استرنج در مجموعه دنیای سینمایی مارول سر زبان‌ها بود و سرنخ‌هایی در باره شخصیت او در سایر فیلم های مارول پنهان شده بودند. سال گذشته سرانجام اعلام شد که دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ ساخته خواهد شد.

دکتر استیفن وینسنت استرنج، یکی از شخصیت‌های دنیای کمیک‌های مارول است که عمده قدرت‌های او از جهان جادو و جهان‌هایی در ابعاد دیگر منشا می‌گیرد. 

دکتر استرنج بر اساس خط داستانی کمیک‌ها جراحی چیره‌دست اما مغرور و خودپسند است که در یک حادثه‌ی رانندگی دستهایش آسیب می‌بینید و در سفر برای یافتن راهی برای ترمیم دست‌هایش با دنیای شگفت‌انگیز جادوی باستانی در شرق آسیا مواجه می‌شود. سفری که برای بازیافتن توان از دست رفته دست‌های آسیب دیده‌ی استیفن استرنج آغاز شده بود، در نهایت او را به سفری عظیم‌تر برای شناخت خود و کشف دنیاهای دیگر و ابعادی فراتر از ابعاد جهان ما راهنمایی می‌کند و در نهایت در پایان این سفر قهرمان داستان در قالب جادوگر اعظم و یکی از پرقدرت‌ترین شخصیت‌های دنیای مارول به میان مردم باز می‌گردد.

روز گذشته تصاویری از فیلم برداری صحنه‌هایی از فیلم در کاتماندو در تبت منتشر شد. در این تصاویر بندیکت کمبربچ که نقش دکتر اسرتنج را بازی می‌کند در بازار کاتماندو دیده می‌شود.

 

فیلم دکتر استرنج بر اساس اخبار منتشر شده و با توجه به آشنایی اندکی که مردم با او دارند با داستان آغاز و پیدایش این شخصیت آغاز خواهد شد. این فیلم که به کارگردانی اسات دریکسون در حال ساخته شدن است قرار است 4 نوامبر 2016 (یم سیال دیگر) روی پرده ها بیاید.

شخصیت دکتر استرنج برای نخستین بار در در شماره 110 کمیک داستان‌های غریب (Strange Tales) که جولای 1963 منتشر شد، به خواننده ها معرفی شد. خالق این شخصیت استیو دیتکو است.

فیلم و شخصیت دکتر استرنج فضای تازه‌ای را وارد دنیای سینمایی مارول می‌کند. دنیای سینمایی این کمپانی تا کنون قهرمانانی با منشا و قدرت‌های زمینی و فضایی را به تصویر کشیده‌اند و اینک درهای دنیای جادو به روی این دنیا باز خواهد شد. 

گفته می شود فیلم دکتر استرنج یکی از تیره‌ترین فیلم‌های سینمایی مارول تاکنون  خواهد بود.

 

لینک و منابع


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه