نشست نود و یکم: دهانی ندارم و باید فریاد کنم...

  • زمان : ۱۳۹۱/۴/۲۷ ه‍.ش.،‏ ۲۱:۰۰
  • نمایش : ۱٬۴۴۲ دفعه
  • موضوع : اخبار

نود و یکمین نشست حضوری مشترک گروه ادبیات گمانه‌زن (آکادمی فانتزی) و کارگروه علمی‌تخیلی و فانتزی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به عنوان آخرین نشست تابستانی برگزار می‌شود.

 

در این نشست داستان «دهانی ندارم و باید فریاد کنم...» اثر یکی از نویسندگان شاخص معاصر ژانر علمی‌تخیلی و میستری را با هم خواهیم خواند؛ در مورد داستان گفتگو می‌کنیم و به زندگی و آثار نویسنده و همچنین سبک کارهای وی بحث و گفتگو خواهیم کرد. داستان با عنوان اصلی «I have no mounth and I must scream» در جلسه‌ای با میزبانی «امیر سپهرام» از همکاران قدیمی گروه ادبیات گمانه‌زن و دبیر بخش انگلیسی گروه ( http://english.fantasy.ir ) برگزار خواهد شد. 

 

حضور برای همه‌ی آزاد است و مورد تشویق قرار می‌گیرد. جلسه در روز چهارشنبه ٢۸ تیر ۱۳۹۱ از ساعت ١٧ تا ١٩ در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به نشانی خیابان سمیه، بین فرصت و مفتح، بن‌بست پروانه، پلاک ٢ بر پا خواهد بود. برای دیدن نشانی در Google Maps این‌جا را کلیک کنید. نقشه به صورت تصویر در زیر همین خبر آمده است. برای دیدن نقشه‌ی بزرگتر روی تصویر کلیک کنید. حضور شما ضامن ادامه‌ی برنامه‌های این چنین است.

 

nevisak-map

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه