فراخوان نخستین دوره‌ی مسابقه‌ی داستان‌نویسی بلند ادبیات گمانه‌زن

  • زمان : ۱۳۹۰/۵/۱۶ ه‍.ش.،‏ ۴:۰۰
  • نمایش : ۲٬۴۲۵ دفعه
  • موضوع : اخبار

آکادمی فانتزی - وبگاه هواداری فنزین، اجتماع هواداران ژانر گمانه‌زن (فانتزی، علمی تخیلی، وحشت) تصمیم به برگزاری نخستین دوره‌ی مسابقه‌ی داستان‌نویسی ادبیات گمانه‌زن در دو بخش فن‌فیکشن و آزاد (موضوع آزاد) در سال ۱۳۹۰ گرفته‌است و از تمامی هواداران این ژانر و زیرسبک‌های آن دعوت به شرکت در این مسابقه می‌کند. مهلت ارسال آثار از ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۰ تا ۱۵ آبان ۱۳۹۰ است.

۲- آثار فن‌فیکشن می‌تواند از هر داستان، بازی، سریال و فیلم در حیطه‌ی گمانه‌زن الهام گرفته باشد. در غیر این صورت فن‌فیکشن مردود است.

۳- حداقل حجم آثار ارسالی (فن‌فیکشن و آزاد) ۵۰۰۰ واژه و حداکثر آن ۵۰۰۰۰ واژه است.

۴- آثار ارسالی تنها در قالب نرم‌افزار واژه‌پرداز آفیس مورد قبول است.

۵- خلاقیت در داستان‌نویسی در هر دو بخش و کوشش در بومی‌نویسی در بخش آزاد در رای هیأت داوران تأثیرگذار خواهد بود.

۶- محدودیت تعداد ارسال آثار برای هر نویسنده ۲ داستان است.

۷- ارایه‌ی نام و نام خانوادگی، پست الکترونیکی معتبر در هنگام ارسال آثار توسط نویسنده الزامی است و بدیهی است آثاری که بدون نام و ایمیل معتبر ارسال شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت. نام و ایمیل معتبر باید هم در فایل داستان و هم در ایمیل ارسالی قرار بگیرد و در صفحه‌ی عنوان داستان فن‌فیکشن نام منبع مورد استفاده نوشته شود.

۸- آثار ارسالی از لحاظ نشر در رسانه‌های دیگر (دیجیتالی و یا کاغذی) و سال انتشار محدودیتی ندارد.

۹- آثار خود را به ایمیل [email protected] ارسال کرده و در عنوان حتماً به ترتیب نام فنزین، نام اثر و نام نویسنده به زبان فارسی نوشته شود.

 

اسامی هیأت داوران و جوایز این مسابقه طی اطلاعیه‌های بعدی در وب‌گاه فنزین و آکادمی فانتزی اعلام می‌شود و اسامی نامزدها و برندگان دو بخش مسابقه، طی مراسمی اعلام شده و جوایزی به ایشان اهدا خواهد شد.

 

صفحه‌ی فراخوان مسابقه در فنزین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه