اولین نشست تابستانی مشترک گروه ادبی گمانه‌زن و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان

  • زمان : ۱۳۹۰/۳/۲۹ ه‍.ش.،‏ ۴:۰۰
  • نمایش : ۱٬۸۹۸ دفعه
  • موضوع : اخبار

اولین نشست تابستانی گروه ادبی گمانه‌زن(آکادمی فانتزی) و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در سال ١٣٩۰ (پنجاه و سومین نشست متوالی) به بررسی مجموعه ی راما به قلم آرتور سی. کلارک اختصاص یافته است.

سر آرتور سی. کلارک (16 دسامبر 1917 - 19 مارس 2008) نویسنده‌ی بزرگ داستان‌های غلمی‌تخیلی، فیلم‌نامه‌نویس و مخترع انگلیسی است که رمان‌های او از جمله "2001:اودیسه‌ی فضایی" و مجموعه‌ی "راما" شهرت بسیار زیادی دارند. او و آیزاک آسیموف و رابرت ای. هاین‌لاین به "سه بزرگ" علمی‌تخیلی معروف بوده‌اند.

میعاد با راما، راما۲، باغ راما و راز راما، مجموعه‌ای ۴ جلدی از آثار آرتور سی کلارک هستند، مجموعه‌ای بی نظیر که به وضوح نمایانگر چیره‌دستی کلارک در خلق داستان‌های علمی تخیلی است. میعاد با راما، حدود ۳۵۰ صفحه و ابتدای این ماجراست. راما سفینه‌ای غول پیکر و استوانه‌ای شکل که با سرعت سرسام آوری گرد محورش می‌چرخد و از بیکران‌ها گام در منظومه شمسی می‌نهد و دانشمندان آن زمان را متحیر می‌سازد.

از دوستان علاقمند دعوت می‌شود در روز چهارشنبه ١ تیر ١٣٩۰، از ساعت ١٧ تا ١٩ در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به نشانی خیابان سمیه، بین فرصت و مفتح، بن‌بست پروانه، پلاک ٢ (برای دیدن نقشه این‌جا را كلیك كنید) حضور به هم رسانند. حضور برای عموم آزاد است.

حضور شما ضامن ادامه‌ی برنامه‌های این ‌چنینی خواهد بود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی