ابدگاه گالونتوس: ارکالون در نمایشگاه کتاب

  • زمان : ۱۳۹۰/۲/۱۸ ه‍.ش.،‏ ۴:۰۰
  • نمایش : ۱٬۷۴۱ دفعه
  • موضوع : اخبار

آکادمی فانتزی – کتاب فانتزی «ابدگاه گالونتوس: ارکالون» نوشته بهاره نوربخش در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.

کتاب یکم هفت‌گانه‌ی «ابدگاه گالونتوس» با نام «ارکالون» توسط نشر روزگار از سری «داستان امروز ایران» در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ۱۰ تا ۲۰ درسد تخفیف عرضه می‌شود.

 

ابدگاه گالونتوس نخستین کتاب بهاره نوربخش است که فضایی فانتزی و استوره‌گون دارد. نویسنده برای نوشتن این کتاب از استوره‌های کشورهای گوناگون بهره برده و الفبای تازه‌ای را برای جهان داستانی خود ساخته است.

 

جلد نخست این مجموعه در چهارده فصل و ۵۰۴ صفحه و با قیمت ۱۱۰۰۰ تومان در دسترس دوست‌داران ادبیات فانتزی و گمانه‌زن می‌باشد.

 

جلد دوم ابدگاه گالونتوس نیز به وزارت ارشاد ارسال شده و در مرحله‌ی گرفتن مجوز چاپ و نشر است.

 

نوشته پشت کتاب:

«قرن‌ها ابلیس درصدد انتقام از بشریت بود. و حال زمان انتقام فرا رسیده است. کل جهان در سیطره‌ی نیروی اهریمنی شیطانی به نام شیگانهوس اسیر است. زندگی مردم زمین در زجر کشیدن‌های بی‌پایان و کابوس اسارت در مخوف‌ترین مکان عالم هستی، ابدگاه گالونتوس خلاصه شده است؛ بی‌هیچ کورسوی امیدی به رهایی از این دوره‌ی تاریک.

پسری در دل ابدگاه زاده می‌شود تا به سلطنت وحشیانه‌ی شیگانهوس پایان دهد. تمامی نیروهای ماورایی و افسانه‌یی دست به دست هم می‌دهند تا هرمیوس جوان را در رسیدن به آستانه‌ی ابدگاه گالونتوس یاری دهند.

در ابدگاه چه چیزی منتظر هرمیوس و یارانش خواهد بود؟»

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه