چهارمین نشست بهاری: کارگاه داستان‌نویسی

  • زمان : ۱۳۹۱/۳/۱۳ ه‍.ش.،‏ ۴:۰۰
  • نمایش : ۱٬۳۵۵ دفعه
  • موضوع : اخبار

چهارمین نشست بهاری گروه ادبیات گمانه‌زن (هشتاد و پنجمین نشست حضوری متوالی) و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به کارگاه داستان‌نویسی با همکاری مجله‌ی شگفت‌زار اختصاص یافته است.

کارگاه داستان‌نویسی، همراه با جایزه!

«اتفاق عجیبی در ساختار جهان روی می‌دهد و شما در نقش آن شخصیت خیالی علمی‌تخیلی‌فانتزی‌وحشتی ظاهر می‌شوید که همیشه آرزویش را داشتید و می‌توانید در فضا و دنیای او حرکت کنید. بالاخره این فرصت برایتان ایجاد شده تا به شکل کاملاً محق و قانونی، طوری دست به تغییر روند داستان مورد علاقه‌ی خود بزنید که به انتها و سرانجامی که از نظر خودتان صحیح‌تر است، دست پیدا کنید. فقط مواظب عواقب تغییرات خود باشید! شاید بعضی اعمال، آن طور که باید جواب ندهند!»

توضیحات:

1-      نوشته‌ها باید حتماً فن‌فیکشنی از یک داستان علمی‌تخیلی‌فانتزی‌وحشت باشند و شخصیتی که در قالب او فرو می‌روید، طبق خصوصیات و توانایی‌های ذکر شده در داستان اصلی عمل کند. اگر در نقش یک فضانورد وارد می‌شوید، نمی‌توانید از مرزهای داستان خارج شده و دست به جادو و غیب و ظاهر کردن اشیا بزنید! (مگر این که در خود داستان ذکر شده باشد!)

2-      داستان‌ها نباید بیشتر از 2000 کلمه باشند.

3-      داستان برتر با رای جمعی شرکت کنندگان در جلسه‌ی حضوری انتخاب می‌شود و فرد برنده جایزه‌ی خود را بلافاصله دریافت می‌کند.

4-      بهتر است قبل از حضور در کارگاه، داستان خود را به این ایمیل ارسال کنید: [email protected]. ارسال پیشاپیش داستان به این ایمیل، خیال هر دو طرف را راحت می‌کند! به علاوه، در صورت عدم حضور شما، داستانتان تنها به شرطی در رای‌گیری شرکت داده می‌شود که آن را به این ایمیل ارسال کرده باشید.

5-      زمان ارسال تا ساعت 17 روز چهارشنبه، دهم خرداد 1391.

از دوستان علاقمند دعوت می‌شود در روز چهارشنبه ۰١ خرداد ١٣٩١، از ساعت ١٧ تا ١٩ در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به نشانی خیابان سمیه، بین فرصت و مفتح، بن‌بست پروانه، پلاک ٢ (برای دیدن نقشه این‌جا را كلیك كنید) حضور به هم رسانند. حضور برای عموم آزاد است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه