نود و سومین نشست حضوری آکادمی فانتزی

  • زمان : ۱۳۹۱/۷/۲۳ ه‍.ش.،‏ ۴:۰۰
  • نمایش : ۱٬۱۶۸ دفعه
  • موضوع : اخبار

دومین نشست پاییزه گروه ادبیات گمانه‌زن در سال ۱۳۹۱ (نود و سومین نشست متوالی) در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به هم‌خوانی و گفتگو درباره‌ی داستان «خوابی که می‌برد» نوشته‌ی «ناصر فرزین‌فر»‌ اختصاص یافته است.

 

ناصر فرزین‌فر یکی از سه نامزد دریافت تندیس نویسنده‌ی برگزیده‌ی مسابقه‌ی داستان‌نویسی سال ۱۳۹۰ بود ]پیوند خبر از سایت رسمی جایزه‌ی هنر و ادبیات گمانه‌زن[ و داستان علمی‌تخیلی او، فضایی پساآخرالزمانی را در شهر تهران به تصویر می‌کشد.

بنا به شیوه‌ی نشست‌های حضوری گروه در هم‌خوانی داستان‌های تألیفی، سعی بر این است که بحث و صحبت درباره‌ی داستان، با حضور نویسنده باشد و با توجه به عدم حضور نویسنده‌ی داستان برگزیده‌ی سال ۱۳۹۰، هم‌خوانی داستان‌های برگزیده‌ی مسابقه نه از داستان برگزیده‌ی سال،‌ که با یکی از داستان‌های نامزد دریافت تندیس آغاز شده و امید است در فرصت‌های دیگر و با حضور نویسندگان، دیگر داستان‌های راه یافته به مرحله‌ی نهایی مسابقه‌ی داستان‌نویسی سال گذشته‌ی جایزه‌ی هنر و ادبیات گمانه‌زن را نیز به همراه یکدیگر خوانده و مورد بحث قرار دهیم.

 

از دوستان علاقه‌مند دعوت می‌شود برای هم‌خوانی این داستان در روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه ١٣٩١، از ساعت ١٧ تا ١٩ در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به نشانی خیابان سمیه، بین فرصت و مفتح، بن‌بست پروانه، پلاک ٢ (برای دیدن نقشه این‌جا را کلیک کنید) حضور به هم رسانند. حضور برای عموم آزاد است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه