نشست هشتاد و نهم: کارگاه داستان‌نویسی

  • زمان : ۱۳۹۱/۴/۱۰ ه‍.ش.،‏ ۴:۰۰
  • نمایش : ۱٬۱۵۵ دفعه
  • موضوع : اخبار

هشتاد و نهمین نشست حضوری پیاپی و هشتمین نشست بهاری مشترک گروه ادبیات گمانه‌زن (آکادمی فانتزی) و کارگروه علمی‌تخیلی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به کارگاه داستان‌نویسی اختصاص یافته است.

تابستان امسال تابستان پر ابر‌قهرمانی برای اهالی سینماست. از سویی مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز و بتمن و از سوی دیگر هالک و ثور و باقی اونجرها، هالیوود را به تسخیر خود در آورده‌ اند.

جای خالی یک ابرقهرمان  (Superhero) ایرانی، به سبک کمیک‌های دی‌سی و مارول حسابی خالی است. اگر شما بودید ابرقهرمان ایرانی‌تان را چطور می‌ساختید؟

 

1-      نوشته‌ها باید حتماً در رابطه با یک ابرقهرمان ایرانی باشد. ابرقهرمان طبق تعریف به قهرمانی گفته می‌شود که قدرت‌های خارق‌العاده و غیر طبیعی‌اش را برای محافظت از مردم و جامعه به کار می برد. به عنوان مثال از ابرقهرمان‌های مارول می‌توان به اسپایدرمن، اونجرها و چهار شگفت‌انگیز و از ابرقهرمانان دی‌سی می‌توان به بتمن، سوپرمن و آکوامن اشاره کرد.

2-      داستان‌ها نباید بیشتر از 2000 کلمه باشند.

3-      داستان برتر با رای جمعی شرکت کنندگان در جلسه‌ی حضوری انتخاب می‌شود و فرد برنده جایزه‌ی خود را بلافاصله دریافت می‌کند.

4-      بهتر است قبل از حضور در کارگاه، داستان خود را به این ایمیل ارسال کنید: [email protected] . ارسال پیشاپیش داستان به این ایمیل، خیال هر دو طرف را راحت می‌کند! به علاوه، در صورت عدم حضور شما، داستانتان تنها به شرطی در رای‌گیری شرکت داده می‌شود که آن را به این ایمیل ارسال کرده باشید.

5-      مهلت ارسال آثار تا روز چهارشنبه ۱۴ تیر، ساعت ١٧.

حضور برای عموم آزاد است. از این رو شما دوستان عزیز را به شرکت در این جلسه به تاریخ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۱ از ساعت ١٧ تا ١٩ در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به نشانی خیابان سمیه، بین فرصت و مفتح، بن‌بست پروانه، پلاک ٢ (برای دیدن نقشه این‌جا را كلیک كنید) دعوت می‌کنیم.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه