نشست نود و هفتم: عمده‌فروشی خاطرات درخواستی

  • زمان : ۱۳۹۱/۸/۲۸ ه‍.ش.،‏ ۵:۰۰
  • نمایش : ۱٬۲۲۲ دفعه
  • موضوع : اخبار

نود و هفتمین نشست حضوری پیاپی مشترک گروه ادبیات گمانه‌زن (آکادمی فانتزی) و کارگروه علمی‌تخیلی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به هم‌خوانی داستان «عمده‌فروشی خاطرات درخواستی» اثر فیلیپ کی. دیک و بررسی فیلم "Total Recall  " اختصاص یافته است.

 

فیلیپ کی. دیک یکی از نویسندگان صاحب نام علمی‌تخیلی است که از آثار او برداشت‌های سینمایی بسیاری صورت گرفته که از جمله می‌توان به «گزارش اقلیت» استیون اسپیلبرگ، «بلید رانر» ریدلی اسکات و   “A Scanner Darkly” اشاره کرد.

 

در این جلسه علاوه بر صحبت در مورد این نویسنده و آثارش، به هم‌خوانی داستان “we can remember it for you wholesale” خواهیم پرداخت. این داستان با ترجمه‌ی سمیه‌ کرمی و مهدی مرعشی در سایت آکادمی فانتزی موجود است. برای مطالعه این‌جا را کلیک کنید. همچنین بازسازی فیلم "Total recall" که براساس این داستان ساخته شده است به ما فرصتی برای بحث پیرامون آثار سینمایی ساخته شده براساس نوشته‌های فیلیپ کی. دیک می‌دهد.

 

حضور برای عموم آزاد است. از این رو شما دوستان عزیز را به شرکت در این جلسه به تاریخ چهارشنبه ٢۴ آبان‌ماه ۱۳۹۱ از ساعت ١٧ تا ١٩ در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به نشانی خیابان سمیه، بین فرصت و مفتح، بن‌بست پروانه، پلاک ٢ (برای دیدن نقشه این‌جا را كلیک كنید) دعوت می‌کنیم.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه