نشست صد و سی ام: داستان «پرندگان شر» آرمان سلاح ورزی

  • زمان : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲ ه‍.ش.،‏ ۵:۰۰
  • نمایش : ۱٬۰۶۸ دفعه
  • موضوع : اخبار

صد و سی امین نشست گروه ادبیات گمانه زن( آکادمی فانتزی) همراه با گروه ادبی میوز با موضوع هم خوانی داستان «پرندگان شر» آرمان سلاح ورزی، پنجشنبه به تاریخ ٢۴ بهمن ١٣٩٢ در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد.

 

گروه ادبی میوز و گروه ادبیات گمانه زن(آکادمی فانتزی) در ٢۴ بهمن ١٣٩٢ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ نشستی مشترک خواهند داشت.
در این نشست داستان ««پرندگان شر» از آرمان سلاح‌ورزی همخوانی می شود. آرمان سلاح‌ورزی از نویسندگان قدیمی آکادمی فانتزی و نویسنده‌ی داستان‌هایی همچون «اهواز نوآر» راه یافته‌ی دور دوم داوری هفتمین جایزه‌ی هنر و ادبیات گمانه‌زن و «مصیبت به روایت آربی» است.
پیش از این بخش‌هایی از «پرندگان شر» به صورت داستان‌های دنباله‌دار تحت نام «مونا» در مجله‌ی شگفتزار به چاپ رسیده اند. داستان روایتی به صورت تاریخ موازی از جهانی جنگ‌زده است که در آستانه‌ی نیمه‌ی قرن بیست و یکم همچنان در منجلاب جنگ دوم جهانی گیر کرده است و پیشرفت علم در آن معطوف به بیولوژی و پزشکی کاربردی است. شخصیت اصلی داستان، مونا، کلونی از پدرش است. همه‌ی پویش مونا به‌ جهت خارج کردن فرزندش از مرز‌های انزلی است. معشوق سابق مونا به نمایندگی از جریانِ ضدجنگی که در قصه از آن با عنوان «نهضت» یاد شده، از مونا می‌خواهد که برای کمک به نهضت، فرزندش را از انزلی خارج کرده، به آ‌ن‌ها بسپارد…

ورود برای عموم آزاد است. گروه ادبی میوز و گروه ادبیات گمانه زن(آکادمی فانتزی) از شما برای حضور در این نشست دعوت به عمل می آورد.

آدرس: پایین‌تر از پل سید خندان، پارک اندیشه، فرهنگ‌سرای اندیشه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه