نشست صد و دهم: کارگاه داستان‌نویسی علمی‌تخیلی زیستی

  • زمان : ۱۳۹۲/۲/۲۳ ه‍.ش.،‏ ۴:۰۰
  • نمایش : ۱٬۷۷۳ دفعه
  • موضوع : اخبار

صد و دهمین نشست حضوری گروه ادبیات گمانه‌زن (آکادمی فانتزی) در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در تاریخ ٢۵ اردبیهشت ۱۳۹٢ برگزار خواهد شد.

جلسه‌ی این هفته کارگاه داستان‌نویسی است که به علت همزمانی ‌آن با روز جهانی صلیب سرخ موضوع «علمی‌تخیلی زیستی» یا  “Bio-sci-fi” را برای آن در نظر گرفته‌ایم. این زیرگونه‌ی ادبی هر موضوعی از علمی‌تخیلی پزشکی تا بیوپانک، از هیولاهای از آزمایشگاه دانشمندان دیوانه در رفته تا ویروسی که همه‌ی زمین را زامبی می‌کند را در بر می‌گیرد.

 

توضیحات:

1-     داستان‌ها نباید بیشتر از 2000 کلمه یا کمتر از 500 کلمه باشند.

2-     داستان برتر با رای جمعی شرکت کنندگان در جلسه‌ی حضوری انتخاب می‌شود و فرد برنده جایزه‌ی خود را بلافاصله دریافت می‌کند.

3-     بهتر است قبل از حضور در کارگاه، داستان خود را به این ایمیل ارسال کنید: [email protected]. ارسال پیشاپیش داستان به این ایمیل، خیال هر دو طرف را راحت می‌کند! به علاوه، در صورت عدم حضور شما، داستانتان تنها به شرطی در رای‌گیری شرکت داده می‌شود که آن را به این ایمیل ارسال کرده باشید.

4-     زمان ارسال تا ساعت 17 روز چهارشنبه، ٢۵ اردیبهشت.

5-     به یاد داشته باشید که ایده‌های خوب به اندازه‌ی خوب نوشتن اهمیت دارد. به نبوغ شما نیز امتیاز داده خواهد شد!

 

حضور برای عموم آزاد است. از این رو شما دوستان عزیز را به شرکت در این جلسه به تاریخ چهارشنبه ٢۵ اردیبهشت ۱۳۹٢ از ساعت ١٧ تا ١٩ در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به نشانی خیابان سمیه، بین فرصت و مفتح، بن‌بست پروانه، پلاک ٢ (برای دیدن نقشه این‌جا را كلیک كنید) دعوت می‌کنیم.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه