فراخوان: نخستین جایزه ادبی بیهقی اهدا می‌شود

  • زمان : ۱۳۹۱/۹/۱۲ ه‍.ش.،‏ ۵:۰۰
  • نمایش : ۱٬۲۷۶ دفعه
  • موضوع : اخبار

آکادمی فانتزی - نخستین دوره جایزه ادبی بیهقی از سوی انجمن داستان‌نویسی بیهقی برگزار می‌شود.

بهاء‌الدین مرشدی، دبیر نخستین دوره جایزه ادبی بیهقی با اشاره به اعلام فراخوان این جایزه ادبی اظهار کرد: مسئله برگزارکنندگان این جایزه ادبی که اعضای کانون ادبی بیهقی هستند، داستان است و برای علاقه‌مندی به همین مسئله و ایجاد فضایی برای برونداد فعالیت ادبی پیرامون داستان در کشورمان، اقدام به برگزاری این جایزه ادبی کرده‌ایم.

وی افزود: انجمن داستان بیهقی نزدیک به هشت سال است که با 15 عضو به فعالیت مشغول است و این جشنواره می‌تواند بستری برای برونداد فعالیت اعضای این انجمن و سایر داستان‌نویسان جوان کشور فراهم کند.

مرشدی در ادامه با اشاره به ضوابط شرکت در این جشنواره گفت: جشنواره داستان بیهقی در سال نخست از برگزاری خود به داوری آثار داستانی کوتاه منتشر نشده از داستان‌نویسان خواهد پرداخت و هر نویسنده می‌تواند حداکثر 3 اثر و حداقل 2 اثر از خود را برای قضاوت در این جشنواره به دبیرخانه آن ارسال کند.

به گفته این نویسنده آثار رسیده به این جشنواره در دو مرحله داوری خواهند شد و مهلت ارسال اثر به دبیرخانه نیز تا 15 دی‌ماه اعلام شده و مراسم پایانی آن نیز احتمالا نیمه اسفندماه برگزار می‌شود.

دبیر نخستین دوره جایزه ادبی بیهقی از اسدالله امرایی، محمد‌علی علومی، مهسا محبعلی، ابوتراب خسروی، احمد اکبرپور، احسان شاه نظری و میثم غفوریان صدیق به عنوان داوران این دوره از این جشنواره نام برد.

به گفته مرشدی علاقه‌مندان به شرکت در این دوره از این جایزه ادبی می‌توانند آثار خود را نشانی الکترونیکی [email protected] ارسال کنند.

 

بن‌مایه: خبرگزاری مهر

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه