فراخوان ارسال اثر برای ششمین دوره‌ی مسابقه‌ی داستان‌نویسی گمانه‌زن

  • زمان : ۱۳۹۰/۹/۶ ه‍.ش.،‏ ۵:۰۰
  • نمایش : ۱٬۳۲۳ دفعه
  • موضوع : اخبار

ششمین دوره‌ی «مسابقه‌ی داستان‌نویسی گمانه‌زن» در سال ۱۳۹۰ خورشیدی، در چهارچوب «جایزه‌ی هنر و ادبیات گمانه‌زن» برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار از تاریخ ۱ آذر تا ۱ بهمن ماه ۱۳۹۰ خورشیدی خواهد بود.

 

موضوع آثار آزاد است، اما باید حتماً در حیطه‌‌ی داستان‌های گمانه‌زن (فانتزی، علمی‌تخیلی و وحشت) یا به صورت تلفیقی نوشته شده باشد. هم‌چنین هر اثر طبق تعریف داستان کوتاه باید بیشینه حجم پانزده هزار کلمه و کمینه حجم دو هزار کلمه را برآورده سازد و هر نویسنده می‌تواند حداکثر تا پنج اثر خود را در مسابقه شرکت دهد.

 

 

ارایه‌‌ی نام و نام‌خانوادگی، شماره تماس (برای اعلان‌های آتی) و پست الکترونیکی معتبر در هنگام ارسال آثار توسط نویسنده الزامی بوده و بدیهی است آثاری که بدون نام ارسال شوند، مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.

 

آثار خود را می‌توانید از طریق آدرس پست الکترونیک [email protected] ارسال فرمایید.

 

 

از نظر دبیرخانه‌ی مسابقه، آثار ارسالی محدودیتی از نظر سابقه‌‌ی نشر در رسانه‌های دیگر (دیجیتالی و یا کاغذی) ندارند. توجه داشته باشید  محدویت نشر در سال ۱۳۹۰ خورشیدی برای آثار لحاظ شده باشد. هم‌چنین در صورت ارسال آثار از پیش منتشرشده، با توجه به نشر داستان‌های برگزیده در قالب «کتاب جایزه‌ی هنر و ادبیات گمانه‌زن» مسؤولیت هماهنگی با ناشر پیشین و اخذ مجوز بازچاپ بر عهده‌ی نویسنده خواهد بود.

 

دقت داشته باشید برخی شرایط ارسال آثار در این دوره، با تغییراتی مواجه شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط کامل ارسال آثار، به سایت رسمی جایزه به نشانی www.sffaward.ir مراجعه کنید. 

 

 

با تجدید احترام

دبیرخانه‌ی جایزه‌ی هنر و ادبیات گمانه‌زن

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه