مهم آخرین عکس‌های منتشر شده از فیلم Warcraft

  • زمان : ۱۳۹۴/۸/۱۳ ه‍.ش.،‏ ۱۴:۱۴
  • نمایش : ۸٬۱۰۳ دفعه
  • موضوع : اخبار سینما

آخرین عکس‌ها از پروژه سینمایی وارکرفت: آندویین لوثار، دووم‌همر و دورتان

با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال 2015 بازار تبلیغات فیلم های سینمایی 2016 کم کم شروع به داغ شدن کرده است؛ و در این بین کمپانی نام آشنای بلیزارد نیز با انتشار تصاویر جدیدی از اقتباس سینمایی بر جهان وارکرفت پا به این عرصه نهاده است. تا امروز بلیزارد در مورد این اثر بسیار محافظه کارانه رفتار کرده و تصاویر بسیار کمی از روند ساخت و بازیگران در اختیار هواداران گذاشته است.

پیشتر در کمیک کان 2015 تصاویری از این اثر منتشر شد.  ابتدا دو پوستر فیلم که دو شخصیت اصلی یعنی دورتان رئیس قبیله فراست وولف، و پدر رهبر افسانه ای هورد، ترال،  و  آندویین لوتار، شیر آزروث را نشان می‌داد؛ و سپس تصاویری از تمامی بازیگرانی که در نقش های کلیدی به ایفای نقش می‌پردازند. از جمله تراویس فیمل در نقش لوتار، توبی کبل در نقش دورتان، رابرت کازینسکی در نقش اورگریم دووم‌همر (از فرماندهان هورد در نبرد نخست)، پائولا پاتون در نقش گارونا (نیم اورک، نیم دارنئی)،  بن فاستر در نقش مدیو (نگهبان واپسین)، کلنسی براون در نقش بلک هند (رهبر هورد در زمان نبرد نخست)، روث نگا در نقش بانو تاریا (دختر شاه لین)، دامینیک کوپر در نقش شاه لین ورین اول (فرمانروای آزروث در نبرد نخستین)، بن اشنتزر در نقش خدگار (کارآموز مدیو)، و دنیل وو در نقش گولدان (موسس هورد).

حال بلیزارد تصاویری جدید را از سه شخصیت محوری فیلم یعنی آندویین لوتار، دورتان و اورگریم دووم‌همر در شماره آخر مجله امپایر منتشر کرده است. در صورتیکه از دنبال کنندگان این فرنچایز نیستید و با کاراکترها آشنایی ندارید، لوتار، اورگریم و دورتان به ترتیب انسان_اورکی که پتک در دست گرفته، و اورک در تصویر کلوز-آپ می‌باشند. شاید نکته قابل توجه تصاویر ذیل، طراحی خارق‌العاده و جزئیات خیره کننده چهره دورتان باشد که نویدبخش اثری خوش ساخت است.

فیلم وارکرفت قرار است سوم ژوئن سال 2016 در سینماهای انگلستان و دهم ژوئن در سراسر جهان اکران شود. کارگردان فیلم، دانکن جونز است که با داشتن فیلم هایی مانند ماه (2009) و سورس کد (2011) در کارنامه‌اش، خود را به عنوان کارگردانی خوش نام ثابت کرده است. همچنین آهنگسازی فیلم نیز بر عهده رامین جوادی است که در کارنامه هنری وی، نام بزرگی همچون سریال بازی تاج و تخت به چشم می‌خورد. با وجود صحبت های زیادی که پیرامون موفقیت یا عدم موفقیت این فیلم می‌شود، دانکن جونز نسبت به فیلم ابراز امیدواری کرده و به گفته خودش "اصلا احساس نگرانی نمی‌کند." حال باید دید که آیا این فیلم می‌تواند در حد و اندازه متریال اصلی، و صدالبته انتظارات هواداران ظاهر شود یا نه؟ و البته بهتر است امید داشت که تا پیش از پایان سال 2015، تصاویر بیشتری را از روند ساخت فیلم شاهد باشیم.

امید گنجی

نویسنده : امید گنجی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
مطالب مشابه